Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gmina Michów

Utworzony przez miła, 21 marca 2010 r. o 17:59
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Air Max 2012 two-layer hyper fuse upper with notched inner-sleeve delivers lightweight, http://www.myairmax2012store.com/ flexible support and seamless comfort. A molded collar Air Max 2012 helps reduce heel slip. Flex grooves encourage a smooth transition.Nike Air Max the BRS thousands of carbon rubber under the heel. Solid rubber with strategically-placed lugs Air Max 2011 covers the rest of the outsole to give durable traction.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
air max 2011 air max 95 air max 2012 air max 90 air griffey max air max 2011 nike air max 2011 women air max 2011 cheap air max 2011 men air max 2012 nike air max 2012 cheap air max 2012 womens air max 2010 air max 2010 womens air max 2010 mens air max 2009 air max 2009 women air max 2009 men air max 24 7 air max 95 cheap air max 95 shoes air max 91 air max 90 infrared air max 90 cheap air max 90 hyperfuse air max 90 women air max TN air max TN air air max 1 air max 1 safari air max JR air griffey max i air griffey max 1 air griffey max one air griffey max 2 air griffey max ii air griffey max fury air max ultra air max turbulence air max lunar air max lunar nike
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nikt  tu już nie pisze a szkoda    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie , ze szkoda , bo nikt nie kontroluje wójta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lewandowski nie zagra meczu z danią : http://www.tnijse.pl/jpg482  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam w Lublinie i pochodzę z wioski Chudowola. Wójt Jankowski teraz zainwestował pieniążki z "ue" na budowę szosy w m-ci Chudowola, szkoda tylko że asfalt (zgodnie z przepisami?) kładziony jest pod sam dom i działkę radnego tej miejscowości. Dziwię się mieszkańcom tej wsi że nie zwrócą uwagi takiemu człowiekowi, skoro jemu połozyli asfalt na drogę do jego domu to dlaczego nie wszystkim? Czym mieszkańcy zasłuzyli sobie na tak nierówne traktowanie ja się zapytuję. Czyżby Wójt i Radny razem bimber pili? No tak! i przez znajomości, komuterstwo i "cudowne" relacje na szczeblu gminnym cierpi znowu naród uciśniony i biedny.   Zapraszam do dyskusji na ten temat i tp. :rolleyes:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://lubartow24.pl/informacje/lokalne/64599/gmina_michow_buduje_drogi/  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to już było dawno a wraz go wybierają!!!! Załosne.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie macie wrażenia że wybory w tym roku zostały zmanipulowane? Wymagana liczba głosów 1609 otrzymana liczba głosów 1610 Tu jest protokół z BIP ugmichow.bip.lubelskie.pl/upload/pliki/protokol.pdf wystarczyło tylko unieważnić kilka kart dostawiając znak X obok drugiego kandydata i dziękuję.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W internecie na agroturystyka lubelskie znalazłem wiele fajnych domków, gdzie można w spokoju spędzić weekend z rodziną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem innego zdania tylko,trzeba z domu się ruszyć.Ja w ostatnią niedziele Śierpnia 2016 widziałem parę uprawiającą sex w lesie,jak się jedzie na Mejznerzyn.A to parą byli Grzegorz Latek-organista z Michowa z kościoła NMP i jego solistka Katarzyna Bartnicka Mgłosiek.Tak się zabawiali,że nawet mnie nie zauważyli,a nie tylko Ja to widziałem.Chi hi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz też żonę zdradza tylko ma kochankę w gminie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrobiła mu nawet laskę ustami.Widziałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to się organista popisał, jakby nie mogli gdzieś dalej pojechać. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisano 29 czerwca 2016 o 09:35 Ja w ostatnią niedziele Śierpnia 2016 wyssane z palca terminy się nie zgadzają marnie Gap
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak się ma sprawa wiatraków w waszej gminie, bo w mojej też chcą stawiać  mimo  protestów mieszkańców i sprzeciwu Lubelskich Parków Krajobrazowych? Co z wiatrakami w Michowie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gap napisał:
Zrobiła mu nawet laskę ustami.Widziałem
A są inne sposoby?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dżepetto wystrugał nożem. Rupiński vel zbulwersowany karczmiak vel sąsiad zza drogi vel zdziwiony zdzichu vel diabli wiedzą kto jeszcze. W Michowie nie ma osoby mataczącej, której nagle wyszło, że straci na sprzedaży działki, w Michowie mało komu wiatraki przeszkadzają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 10 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...